Delegats/des de prevenció

Llista de persones delegades de la USTEC-STEs (IAC), classificades per SSTT

Competències i facultats

Funcions

Garanties i secret professional   

 

Llista de persones delegades de la USTEC-STEs (IAC), classificades per SSTT

 

Consorci Barcelona
Marina Pérez marina@sindicat.net

Aduna Olaizola

Joan Sebastià

Anaïs López

aduna@sindicat.net

joanseb@sindicat.net

anais@sindicat.net

Barcelona Comarques  
Anna Gardeñas annasindicatnet.cat@gmail.com

Montse García

Dani Ocaña

Pilar Pinter

mgarcia@sindicat.net

dani.ocana@sindicat.net

pilar@sindicat.net

Baix Llobregat  
Àlex Junamartí alex@sindicat.net

Rosa Berrio

Mireia Valentí

rosaberrio@sindicat.net

mireia@sindicat.net

Catalunya Central  
Ester Plans ester@sindicat.net
Denci Panadés denci@sindicat.net
Arcadi Figueras arcadi@sindicat.net
Iolanda Segura  
   
Maresme-Vallès Oriental  
Bet Pla bet@sindicat.net

Mar Pijoan

Miquel Coll

mar@sindicat.net

miquel@sindicat.net

Vallès Occidental  
Dani Martín danimartin@sindicat.net
Marta Maza marta@sindicat.net
Manel Vázquez manelvazquez@sindicat.net
   
Girona  
Jordi Botargues  jordigirona@sindicat.net
Bet Casamitjana bet@sindicat.net
Dani Turón danit@sindicat.net
   
   

LLeida

 
Rosa Aguilà lleida@sindicat.net
Àngels Martínez lleida@sindicat.net
Ramon Roy lleida@sindicat.net
Laura Mòdol lleida@sindicat.net
   
Tarragona  
José López jose@sindicat.net
Albert Blas tarragona@sindicat.net
Magda Aymamí tarragona@sindicat.net
   
Terres de l'Ebre  

Toni Hurtado

Liliana Albacar

Marc Martínez

tonihurtado@sindicat.net

liliana@sindicat.net

marc@sindicat.net

                                                       

 

Competències i facultats

                                                          

Funcions

top secret

 

Garanties i secret professional

 

T'ha servit aquesta informació? Si us plau contesta l'enquesta següent. Ens ajudarà a millorar la web.