Delegats/des de prevenció

Llista de persones delegades de la USTEC-STEs (IAC), classificades per SSTT

Competències i facultats

Funcions

Garanties i secret professional   

 

Llista de persones delegades de la USTEC-STEs (IAC), classificades per SSTT

 

Consorci Barcelona
Pepe Fernández josepfernandez@sindicat.net
Marina Pérez marina@sindicat.net
   
Barcelona Comarques  
Anna Gardeñas annasindicatnet.cat@gmail.com
   
Baix Llobregat  
Melina Rodríguez melina@sindicat.net
   
Catalunya Central  
Ester Plans ester@sindicat.net
Toni Leal tonileal@sindicat.net
   
   
   
Maresme-Vallès Oriental  
Eli Pericas eli.pericas@sindicat.net
   
Vallès Occidental  
   
Manel Vazquez manelvazquez@sindicat.net
Ismael Avila iavila@xtec.cat
   
Girona  
Àngel Jiménez angel@sindicat.net
Bet Casamitjana bet@sindicat.net
Dani Turón danit@sindicat.net
Jordi Botargues  jordigirona@sindicat.net
   

 

LLeida

 
Rosa Aguilà lleida@sindicat.net
Àngels Martínez lleida@sindicat.net
Ramon Roy lleida@sindicat.net
Laura Mòdol lleida@sindicat.net
   
Tarragona  
José López jose@sindicat.net
Albert Blas tarragona@sindicat.net
Magda Aymamí tarragona@sindicat.net
   
Terres de l'Ebre  
Toni Hurtado tonihurtado@sindicat.net

                                                       

 

Competències i facultats

                                                          

Funcions

top secret

 

Garanties i secret professional

 

T'ha servit aquesta informació? Si us plau contesta l'enquesta següent. Ens ajudarà a millorar la web.